Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Školy

Další info
Školy

Lužánky nezapomínají ani na školáky a pedagogy. Pro školy nabízíme výukové programy, školní výlety nebo adaptační kurzy, pro pedagogy pak vzdělávací kurzy akreditované MŠMT. Pro nadané studenty organizujeme také postupové soutěže, závody a olympiády.

Výukové programy
Název věk místo cena
O kočičce a pejskovi
Pohádka nás zanese do domečku, ve kterém bydlí kočička a pejsek a zažívají různá dobrodružství. Jednoho dne najde pejsek malou hliněnou kuličku. Co to je a co teď s ní?
Seznámíme se s různými materiály, jejich zvláštnostmi a výrobky z nich. Zaměříme se na hlínu, kde ji najdeme a co všechno z ní můžeme udělat.
mateřské školy Linka - Starý Lískovec 60 Kč
Přísloví a rčení
Program seznamuje žáky s více i méně známými příslovími a rčeními. Hledáme nejrůznější významy lidové slovesnosti předávané po generace. Žáci pracují s metaforou, obrazem a vlastní představivostí.
Program přizpůsobíme věku a schopnostem dětí.
S sebou si, prosím, vezměte přezůvky, svačinu.
1. stupeň ZŠ Linka - Starý Lískovec 50 Kč
Jaké je to "naslepo"?
Program seznamuje žáky se situací lidí se zrakovým postižením. Dozví se, jak takové lidi poznáme, jak se k takovým lidem chováme (a jaké chování je naopak neslušné či nevhodné). Žáci sami na sobě vyzkouší některé úkony běžného života "naslepo".
Program přizpůsobíme věku a schopnostem dětí.
S sebou si, prosím, vezměte přezůvky, svačinu.
1. stupeň ZŠ Linka - Starý Lískovec 50 Kč
Cesta do světa - Antonín Dvořák: Novosvětská
Program je interaktivní, žáci jsou plně zapojeni.
Hrou v roli rozehrávají situace ze skladatelova života. V imaginaci si představují cestu skladatele do Spojených státu i zážitky z prvního uvedení jeho slavné symfonie. Na chvíli se také stanou členy i dirigenty pomyslného orchestru.

S sebou si účastníci vezmou svačinu, přezůvky a oblečení, ve kterém si mohou sednout na zem. V době přestávky možnost občerstvení v našem klubu.
2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia Linka - Starý Lískovec 50 Kč
Etiketa
Program je volně inspirován knihami Ladislava Špačka Dědečku, vyprávěj a Dědečku, ještě vyprávěj. Metodami dramatické výchovy (hra v roli, improvizace...) žáci hledají, jak se zachovat v různých společensky exponovaných situacích, které život přináší.
Program přizpůsobíme věku a schopnostem dětí.
S sebou si, prosím, vezměte přezůvky, svačinu.
1. stupeň ZŠ Linka - Starý Lískovec 50 Kč
Další