Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Školy

Další info
Školy

Lužánky nezapomínají ani na školáky a pedagogy. Pro školy nabízíme výukové programy, školní výlety nebo adaptační kurzy, pro pedagogy pak vzdělávací kurzy akreditované MŠMT. Pro nadané studenty organizujeme také postupové soutěže, závody a olympiády.

Výukové programy
Název věk místo cena
Kamarád krtek
V pohádce se podíváme za krtkem, který musí se svými kamarády rozluštit prapodivnou záhadu. Seznámíme se s motýlem, žabkou i Kubíkem, docela obyčejným klukem, který zvířátkům se záhadou pomůže.
Každý si navrhne a vytvoří jeden výrobek z hlíny.
mateřské školy Linka - Starý Lískovec 60 Kč
Jak hlína promluvila
Tvořivá dílna, ve které se přeneseme na chvíli do pravěku k prvním hrnčířům, navštívíme Mezopotámii, vyzkoušíme si psát klínovým písmem, hliněné výrobky budeme hledat i v Egyptě, Řecku a Římě. Zjistíme, kdo to byl hlinák a čím se zabýval třeba takový cihlář.
Každý si navrhne a vytvoří jeden keramický výrobek.
1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ Linka - Starý Lískovec 70 Kč
Přísloví a rčení
Program seznamuje žáky s více i méně známými příslovími a rčeními. Hledáme nejrůznější významy lidové slovesnosti předávané po generace. Žáci pracují s metaforou, obrazem a vlastní představivostí.
Program přizpůsobíme věku a schopnostem dětí.
S sebou si, prosím, vezměte přezůvky, svačinu.
1. stupeň ZŠ Linka - Starý Lískovec 50 Kč
Kouzelná hlína
Program probíhá v keramické dílně, kde se děti seznámí s jejím prostředím, různými nástroji, hrnčířským kruhem. Vlastní praktická činnost se soustředí na možnosti zpracování a techniky práce s keramickou hlínou. Každý žák si vyrobí jeden výrobek a může si vyzkoušet i točení na hrnčířském kruhu.
2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia Linka - Starý Lískovec 70 Kč
Cesta do světa - Antonín Dvořák: Novosvětská
Program je interaktivní, žáci jsou plně zapojeni.
Hrou v roli rozehrávají situace ze skladatelova života. V imaginaci si představují cestu skladatele do Spojených státu i zážitky z prvního uvedení jeho slavné symfonie. Na chvíli se také stanou členy i dirigenty pomyslného orchestru.

S sebou si účastníci vezmou svačinu, přezůvky a oblečení, ve kterém si mohou sednout na zem. V době přestávky možnost občerstvení v našem klubu.
2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia Linka - Starý Lískovec 50 Kč
Další